تاریخ انتشار : ۱ آبا, ۱۳۹۶
کد مطلب : 966
شهرداری زاهدان چرا کنده کاری های گاز را آسفالت نمی کند؟

یکی از معضلاتی که همواره با آن دست به گریبان بوده ایم و البته اختصاص به شهر زاهدان هم ندارد و از شدت شیوع سوژه ی طنز کاریکاتور و لطیفه هم بوده است بحث کندن خیابانها و برداشتن آسفالت آن هم به نوبت و پس از هر آسفالت توسط ادارات خدماتی چون آب و مخابرات و گاز بوده است.
نکته ی جالب توجه این است که هرگاه هر اداره ای قصد کندن آسفالت خیابان را داشته باشد موظف است پول بازسازی و آسفالت خیابان را اول به شهرداری بپردازد آنگاه اقدام به کندن آسفالت خیابان بنماید.
در ماه های اخیر که خوشبختانه گاز به شهر زاهدان رسید و اتفاقا جزو پروژه هایی است که به سرعت هم پیشرفت دارد و به ناچار باید خیابان ها و کوچه ها را بکنند و این امر چون گسترده است باید بازسازی آن هم به طور گسترده دیده شده باشد و هزینه ی آن هم پیش بینی شده باشد می بینیم که شهرداری در آسفالت کوچه ها و خیابانها تعلل بسیار دارد.
با پیگیری  معلوم شد که مبلغی نزد یک به یک میلیاردو پانصد میلیون تومان از این بابت به شهرداری پرداخت شده که شهردار با این پول حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت کرده و اکنون برای خرید قیرجهت آسفالت کنده کاری های خیابانها پول ندارند.
البته شهرداری حق دارد که در آمد خود را هر کجا که بخواهد خرج کند اما تکلیف و وظیفه هم دارد که به تعهدات خود عمل کند مردم زاهدان سخت چشم انتظار آسفالت خیابانها و کوچه هایشان هستند . شهردار به هوش باشد .

دکتر محمد تقی رخشانی

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار