دریافت روزنامه امروز
آخرین اخبار
هفته دوم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا / آسیا منتظر تماشای دوباره پرسپولیس/ نفت چشم انتظار هواداران

دومین دیدار نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه این هفته آغاز می‌شود و پرسپولیس و نفت تهران به مصاف حریفان خود می‌روند.
به گزارش ایسنا، در حالی هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا این هفته آغاز می‌شود که آسیا منتظر تماشای دوباره بازی سرخ‌پوشان ایرانی است. پرسپولیس ایران در نخستین بازی‌اش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با سه گل لخویا، قهرمان لیگ قطر را در هم کوبید و برای سایر حریفانش خط و نشان کشید.
بنیادکار ازبکستان – پرسپولیس ایران
پرسپولیس به ازبکستان سفر کرد تا با بنیادکار دیدار کند. حریف این هفته سرخ‌ها یادآور خاطره تلخی برای هواداران این تیم است. پس از اینکه پرسپولیس حریفان آسیایی‌اش را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشت و به مرحله حذفی راه یافت، در تک دیدار حذفی در تهران و برابر چشمان ۱۱۰ هزار تماشاگر با یک گل شکست خورد و حذف شد.
این بار اما دیدار دو تیم در مرحله گروهی است و پرسپولیسی‌ها مست از برد هفته نخست راهی تاشکند شده‌اند تا دومین قربانی خود را در ازبکستان شکار کنند.
دیدار دو تیم سه‌شنبه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود و در دیگر دیدار این گروه لخویا قطر به مصاف النصر عربستان می‌رود.
هم‌اکنون در گروه A مسابقات، پرسپولیس با ۳ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های النصر و بنیادکار هر کدام با یک امتیاز و لخویا بدون امتیاز به ترتیب دوم تا چهارم هستند.
نفت تهران – العین امارات
علیرضا منصوریان و کادر مدیریتی باشگاه نفت تهران، تیمی ساخته‌اند که به راحتی به حریفان باج نمی‌دهد. حال این حریفان ایرانی باشند یا آسیایی برای شکست نفت باید خیلی تلاش کنند. نفتی‌ها در نخستین دیدارشان در لیگ قهرمانان آسیا هفته قبل برابر پاختاکور ازبکستان شکست خوردند اما به هیچ وجه مستحق باخت نبودند و تنها اشتباه بچگانه دروازه‌بان جوان‌شان تقدیر را این‌گونه برای‌شان رقم زد.
نفت این هفته در تهران باید از حریف اماراتی‌اش پذیرایی کند. حریف این هفته نفت یکی از متمول‌ترین تیم‌های فوتبال آسیاست و برای موفقیت در قاره کهن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند اما نکته برتری نماینده ایران بر حریف عرب خود انگیزه بسیار بالا و هیجان زیاد بازیکنان جوان و جویای نام این تیم است.
دعوت کارلوس کی‌روش از وحید امیری، مرتضی پورعلی‌گنجی و علیرضا بیرانوند از نفت به تیم ملی و استفاده از آنها در جام ملت‌های آسیا این انگیزه را در سایر بازیکنان این تیم ایجاد کرده که با انجام بازی‌ها درخشان در آسیا نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب کنند.
نفت سه‌شنبه ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی با العین دیدار می‌کند. این تیم چشم انتظار حضور تماشاگران ایرانی است تا برابر حریف بیگانه در خانه غریب نماند.
در دیگر دیدار این گروه، الشباب عربستان و پاختاکور ازبکستان با هم روبرو می‌شوند.
در گروه B رقابت‌ها، هم‌اکنون پاختاکور با ۳ امتیاز صدرنشین است. العین امارات و الشباب عربستان با یک امتیاز و نفت تهران بدون امتیاز به ترتیب دوم تا چهارم هستند.

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار