دریافت روزنامه امروز
آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان, ۱۳۹۹
کد مطلب : 2097
کرونا در همین نزدیکی

روزی که کرونا در ووهان چین شیوع یافت به نظر خیلی دور می رسید. وقتی در ایران شایع شد باز هم آمار تنها اعدادی بودند که هر روز بیشتر می شدند. کم کم به شهرهای ما رسید اما باز هم از ما و خانواده ی ما دور بود خبرها را می شنیدیم. جلوتر که آمدیم اسامی بیماران و درگذشتگان را می شنیدیم و بعضا می شناختیم. حالا بیماران کرونا دوستان و اقوام و خانواده ی خود ما هستند.
دکتر حسن پوراسماعیل مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه سیستان و بلوچستان به دنبال ابتلا به کرونا و دو روز بیماری در سومین روز جان خود را از دست داد.
حاج حسن پوراسماعیل از رزمندگان دفاع مقدس و انسانی شریف بود که در انجام مسئولیت های واگذار شده از هیچ کوششی دریغ نمی کرد.
اگرچه همواره به حضور در جبهه و رزمنده بودن افتخار می کرد اما هرگز حضور در جبهه را ابزاری برای فخر فروشی و سوء استفاده نکرد.
وی مدیری سختکوش و پاک دست بود که جایش خالی است و نبودش احساس می شود. دکتر پور اسماعیل که از مجروحان شیمیایی دوران دفاع مقدس بود و آثار شیمیایی جنگ را با خود داشت با ابتلا به کرونا بیماری قدیمی تشدید شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد و خانواده، اقوام و دوستانش را سوگوار نمود. روحش شاد و یادش گرامی باد

سرمقاله / دکتر محمدتقی رخشانی

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار