دریافت روزنامه امروز
آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۷ آبان, ۱۳۹۹
کد مطلب : 2052
کیخا شهردار منطقه یک: خدمت به مردم وظیفه اصلی مسئولین است

واحدهای عمرانی نقش بسیار زیادی در برخی از دستگاه ها دارند و اقداماتی هم در این خصوص انجام می شود که این روزها ما شاهد آن در گوشه و کنار همه ی مناطق شهر زاهدان هستیم.
به گزارش محمدعلی تدبیری خبرنگار روزنامه زاهدان به نقل از رضوانه پریدخت روابط عمومی منطقه یک شهرداری زاهدان، مهندس حسن کیخا شهردار منطقه ی یک زاهدان در خصوص عملکرد شش ماهه واحد عمرانی منطقه گفت: تعداد هفت هزار و ششصد و دو متر جدولگذاری و یازده هزار و پانصد متر مربع پیاده رو سازی انجام شده است.
مهندس حسین کیخا افزود: پروژه پیاده روسازی بلوار دانشجو حدفاصل توکلی و جانبازان، پروژه پیاده روسازی بلوار دانشگاه از بلوار معلم تا بلوار قلنبر و از نمایشگاه قدیم تا بلوار دانشجو لاین غربی، پروژه پیاده روسازی بلوار بزرگمهر از بلوار دانشجو تا بلوار معلم لاین شرقی، پروژه پیاده روسازی بلوار بزرگمهر از خیابان دانش تا بلوار جانبازان لاین غربی، پروژه بهسازی و تجهیز پارک فرهنگیان، پروژه احداث و تجهیز پارک پرستار۱، کفسازی پارک دانش ۲۵، جدولگذاری ۱۴ متری ایثار، اجرای جدولگذاری و کفسازی پارک مولای متقیان (معلم ۲۷) از جمله پروژه هایی هستند که طی مدت شش ماهه انجام شده است.
مهندس حسن کیخا در خصوص پروژه های در حال انجام واحد عمرانی منطقه اظهار داشت: بهسازی میدان واقع در بلوار امام علی، ترمیم جداول سطح منطقه، تعویض جدول رفیوژ دانشجو، احیاء و بازسازی کانال های سطح منطقه یک، ترمیم نوارهای حفاری و علمک گاز، بهسازی پارک محله ای شریفی پناه ۲ و بهسازی پارک های محله ای فرهنگ ۹ و ۱۱ و فرهنگ ۱۸ پروژه های در حال انجام است.
شهردار منطقه یک زاهدان افزود: پیاده رو دانشگاه لاین شرقی از هتل فرهیختگان تا بهارستان، پیاده رو دانشگاه لاین غربی فاز ۲ از تقاطع معلم ودانشگاه تا بلوار قلنبر، پیاده رو معلم از جمهوری تا دانشجو، پیاده رو بلوار جمهوری از یاس تا جمهوری ۲، اصلاح هندسی میدان دکتر حسابی و تعویض جداول رفیوژ بلوار جمهوری از جمله پروژه های در دست اقدام است که در دستور کار منطقه قرار دارد .
وی در پایان سخنان خود بیان داشت: زیباسازی شهر فقط با همکاری مردم میسر است و جز همکاری مردم مسئولین نمی توانند به تنهایی اقدامی در زیباسازی انجام دهند زیبا سازی و انجام اقدامات یکی از وظایف مسئولین است اما مردم سهم بیشتری در نگهداری آن دارند.

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار