دریافت روزنامه امروز
آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۹
کد مطلب : 1597
محوطه دهکده ورزشی زاهدان با زمان بندی مشخص بازگشایی می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: محوطه دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان با رعایت نکات بهداشتی و داشتن بیمه ورزشی برای ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزشی بازگشایی خواهد شد.
به گزارش مصطفی کیخا مقدم خبرنگار روزنامه زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان، ادهم کردزابلی در نشست ستاد کرونا این اداره کل با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی و راههای پیشگیری و مقابله با کرونا که از مصوبات ستاد کرونا اداره کل ورزش و جوانان استان است، گفت: دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان با رعایت نکات بهداشتی و داشتن بیمه ورزشی و زمانبندی مشخص در آینده نزدیک بازگشایی می‌شود.
وی تصریح کرد: تست و تب سنجی افراد در درب ورودی دهکده المپیک انجام خواهد شد و افراد علاقه‌مند با داشتن بیمه ورزشی، دستکش و ماسک می توانند از جاده سلامت این دهکده برای پیاده روی استفاده کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان زمانبندی بازگشایی جاده سلامت دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان را صبح ها از ساعت ۴ تا ۹ و عصرها از ساعت ۱۵ تا ۲۱ عنوان کرد.
در این نشست مقرر شد: رشته های خاص ورزشی که از سوی ستاد کرونا اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام می شود، با رعایت نکات بهداشتی، همراه داشتن بیمه ورزشی، ضد عفونی کردن لوازم ورزشی و رعایت مقررات در باشگاه ها، اجازه فعالیت خواهند گرفت.
نصب بنر توصیه های پزشکی و پوسترهای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در محل تمرین ورزشکاران در باشگاه ها و همچنین ضدعفونی کردن سالن و لوازم ورزشی اجباری است.

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار