دریافت روزنامه امروز
آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹
کد مطلب : 1563
۱۰ نفر از زندانیان  جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند

۱۰ نفر از زندانیان غیرعمد این استان از ابتدای امسال تا کنون با کمک خیران و این ستاد به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.
به گزارش محمدعلی تدبیری خبرنگار روزنامه زاهدان، سید عبدالحسین سجادی گفت: از این تعداد ۶ نفر محکوم مالی و چهار نفر زندانی مهریه با بدهی ۱۲ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال بودند.
وی گفت: میزان آورده این مددجویان نیز ۴۱۰ میلیون ریال بوده و همچنین ۶۸۴ میلیون ریال تسهیلات بانکی توسط بانک‌های عامل به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: شاکیان یکی از بزرگترین حامیان ستاد دیه هستند به گونه‌ای که با تلاش این ستاد ۱۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال توسط شاکیان پرونده بخشیده شد.وی افزود: همچنین ۷۱۹ میلیون ریال توسط ستاد دیه استان و ۴۰۰ میلیون ریال کمک ستاد دیه کشور برای آزادی این زندانیان غیرعمد پرداخت شده است.
سجادی بیان کرد: ۳۹ زندانی جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان همچنان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.
وی ادامه داد: از این تعداد ۲ نفر به جرم تصادف، یک نفر شبه عمد، ۲۰ نفر مهریه و نفقه و ۱۶ نفر به جرم محکومیت مالی تحمل حبس می‌کنند که مجموع بدهی آنان ۹ میلیارد تومان است.
مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات برای آزادی ۲ نفر از این افراد در حال انجام است که بزودی از زندان رهایی می یابند.

نظر دهیدتمامی حقوق این وبسایت متعلق به روزنامه زاهدان میباشد.
طراحی توسط نی زار